Przejdź do treści
Strona główna » Autor

Autor

Jestem adwokatem od ponad 10 lat zajmującym się szeroko rozumianym prawem karnym. Reprezentuję osoby podejrzane, obwinione i oskarżone o popełnienie przestępstw lub wykroczeń. Pomagam także osobom fizycznym i organizacjom, które zostały pokrzywdzone czynami zabronionymi, w ochronie ich praw. Specjalizuję się w postępowaniu karnym i wykroczeniowym oraz w prawie karnym wykonawczym. Działam przede wszystkim w Pile oraz województwach wielkopolskim i zachodniopomorskim.

W ciągu ostatnich kilku lat wydałem wiele publikacji poświęconych zagadnieniom prawniczym. Większość z nich można znaleźć na stronie mojego wydawnictwa Lex Manual. Jeśli chodzi o tego typu działalność, zajmuję się przede wszystkim materiałami edukacyjnymi oraz popularyzowaniem wiedzy prawniczej na portalach i stronach branżowych.

Jestem autorem jedynej w Polsce książki zawierającej wzory pism procesowych w sprawach wykonawczych. Pisma procesowe z zakresu prawa karnego wykonawczego z objaśnieniami i płytą CD zostały wydane przez renomowane wydawnictwo C.H. Beck w 2020 roku. Samodzielnie wydałem również – według mojej wiedzy pierwszy na świecie – poradnik Jak uczyć się prawa?, w którym opisuję skuteczne metody zapamiętywania materii prawniczej.

Oprócz prowadzenia kancelarii zajmuję się także content writingiem i copywritingiem prawniczym. Na zamówienie przygotowuję wysokiej jakości artykuły i wpisy na blogi poświęcone tematom prawniczym. Mam także spore doświadczenie w sporządzaniu treści na strony internetowe kancelarii prawnych.

Jeśli chcesz ze mną współpracować w jakimś z opisanych wyżej obszarów, zapraszam do kontaktu! Możesz to zrobić za pośrednictwem poniższego formularza lub bezpośrednio na adres kancelaria@adwokat-wysocki.pl.

adwokat Michał Wysocki